Ing. Daniel Raška

Zakladatel studia, studiový zvukař, hudebník, občasný producent a technický nadšenec zodpovědný za přípravu a uskutečnění Vašeho hudebního projektu od začátku až do úspěšného konce.

Studio jsem založil, protože pracovat a živit se hudbou byl můj sen. Miluju hudbu a když mi bylo 30 let jsem se rozhodl, že zatočím pořádně kormidlem života. Zahodil jsem diplom z VŠ v oboru IT+ekonomie, pověsil jsem na hřebík práci manažera a rozhodl jsem se založit nahrávací studio Daniels. Dělám práci, kterou miluju a pomáhám hudebníkům splnit jejich sen a jejich tvorbu posunout o další úroveň dál.

Více než na soupeření věřím na spolupráci, a proto úzce se přátelím a spolupracuji s dalšími zvukaři a studii jako je Petr Bazel ze Vsetína, Ondra Kramoliš z Brna a nebo známé studio 3bees, kde jsem zapojen jako externí žihadlo.

Rád jezdím na zvukařské vzdělávácí session se známými českými zvukaři (Petr Kakaxa Fleissig, Boris Carloff…) a stejně tak pravidelně sbírám inspiraci a nápady od ikon světových studií jako Dave Pensado, Chris Lord-Alge, Manny Marroquin a další.